Пʼять причин для того, щоб встановити в будинку камін

Камін підвищує ціну житла при продажі

При проектуванні житла найголовнішим є досягнути кінцевого результату, що максимально відповідає Вашим індивідуальним вимогам, чи вимогам Вашого замовника. Встановлення в будинку каміну здатне значно покращити враження замовника про щойно збудований чи відремонтований будинок, а такой підвищити ринкову ціну житла в разі його продажу.

Камін створює особливий затишок

Камін створює затишок в житлових приміщеннях – це загальновідомий факт. Людина природньо тягнеться до тепла, і інфрачервоне випромінювання, що надходить з каміну, прекрасно задовольняє цю потребу. Тому і проектувальникам житла та забудовникам, котрі пропонують своїм замовникам чи покупцям широкий вибір сучасних енергоефективних камінів, опинитися серед лідерів галузі простіше. Не слід забувати і про зовнішні каміни – любителів провести час біля вогню на вулиці, навіть, в холодну пору року, предостатньо.

Сучасний газовий камін – це вигідний спосіб опалення

Господарям домоволодінь завжди доволилось обирати найвигідніший спосіб опалення з-поміж пропонованих на ринку. Сьогодні ринок опалювальної техніки пропонує каміни, що не лише енергоефективні, а й значно вирізняються з-поміж інших видів опалювальної техніки в естетичному плані та пропонують достатню функціональність.

Сучасний камін не потребує димаря

Каміни, що нині пропонуються на ринку опалювальної техніки, поділяються на такі, що потребують вентиляції, та бездимні. Проте, навіть якщо бездимний камін Вам з певної причини не підходить, не обовʼязково прокладати повноцінний димохід для того, щоб встановити камін та забезпечети безпечне відведення з нього залишків згоряння палива. Сучасні системи відведення диму настільки менші в габаритах, що Ви зможете, зокрема, без проблем повісити над каміном плоский телевізор чи плазмовий екран.

Попит на будинки з камінами зростає

Ті, хто збирається придбати чи спроектувати житло, вже обирають з-поміж сотень варіантів дизайну камінів, починаючи від мінімалістичних настінних газових пальників, і закінчуючи величними камінними залами на два а то й три кутки – тому ми рекомендуємо придивитись до камінів краще та не впустити тренд.

© 2020 West Fireplace

Log in with your credentials

Forgot your details?