Каміни перетворюють звичайні кімнати в гарячі

Згідно з дослідженням, нащодавно проведеним канадським виробником камінів «Наполеон», дизайнери житла можуть значно підвищити його привабливість для потенційних покупців, а отже і ціну на житло та власний дохід від його продажу, апелюючи до емоцій, котрі викликаються наявністю в найбільш відвідуваних приміщеннях каміну. Так, було встановлено, що з допомогою осмислення і розуміння того, як дизайн житла впливає на емоції домовласника, забудовники можуть вигідніше впливати на бажання потенційних покупців та задоволення майбутніх домовласників своїм новим житлом.

Розгляньмо ключові здобутки вищезгаданого дослідження.

Що мається на увазі під поняттям «гаряча кімната»

«Гаряча кімната» – це будь-яка кімната будинку, що асоціюється з позитивними емоціями. Домовласники цінують кімнати, що поєднують затишну та невимушену атмосферу зі зручністю та функціональністю, причому набільш важливими гарячими кімнатами, зазвичай, є вітальня, спальня та кухня або їдальня. Це – і улюблені кімнати, і, водночас, найважливіші кімнати будинку або квартири, тому правильний підхід до їх оформлення – це ключ до вигідного продажу житла.

Гарячими кімнати робить визначний дизайн

Потенційні покупці житла завжди позитивно реагують на наявність в ньому каміну, високої стелі та вбудованого обладняння, тому їх поєдняння значно підвищує привабливість житла та дозволяє оцінити його вище, і, відповідно, продати дорожче. Зокрема, дослідженням було встановлено, що 52% потенційних покупців надали б перевагу житлу, котре поєднує всі три згадані складові.

Каміни асоціюються з позитивними емоціями

Позитивні емоційні звʼязки домовласників з кімнатами власного дому частіше прослідковуються стосовно тих кімнат, де знаходяться каміни, порівняно з тими кімнатами, в яких камінів немає. Також, демонстрація потенційному покупцю житла дизайну з каміном на 41% підвищує їх бажання мати у майбутньому власному житлі камін. Для забудовників це може означати лише одне – необхідно включати каміни у дизайн пропонованого житла, а також передбачати декілька варіантів їх розміщення.

коментарі відсутні

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

© 2020 West Fireplace

Log in with your credentials

Forgot your details?