Чи зміг би стати газовий камін вірним рішенням для Вашої родини?

Мрієте про камін, але вважаєте, що він не вписується у Ваш бюджет? Дійсно, палаючі поліна виглядають гарно, проте побудова каміну коштує недешево, сам камін не є ефективним засобом обігріву приміщень, а також камін складно добудувати в разі, якщо будинок було зведено раніше, без передбаченого для встановлення каміну місця.

new gas fireplace niagaraТим не менше, існують економічно вигідні і енергоефективні альтернативні варіанти, зокрема – газові каміни.

Нижче наведемо чотири причини, з яких газові каміни набирають популярності серед власників житла.

Гнучкість дизайну

Звичайні дровʼяні каміни мають значну вагу, що робить майже неможливим їх надійне встановлення після закінчення зведення будинку.

Газові ж каміни набагато легші і не потребують підтримуючих конструкцій, завдяки чому їх можливо встановлювати практично будь-де.

Для створення довершеного вигляду, краї газового каміну, зазвичай, ховаються під цеглу чи благородний камінь.

Легкість у встановленні та експлуатації

На відміну від двов!яних камінів, що потребують серйозних навиків та досвіду для правильного встановлення, за наявності навиків любителя, газовий камін можна встановити і власноруч, просто слідуючи інструкції виробника з встановлення.

Проте, ми все ж рекомендуємо професійне встановлення – задля швидшого виконання робіт та більшої впевненості в безпеці встановелного обладнання.

Якщо Ви все ж хотіли б встановити газовий камін самостійно, Ви можете обирати з-поміж оздоблення деревом, металом чи каменем. Зазвичай, встановлення газового каміну займає не довше одного дня.

Економія на вартості додаткових конструкцій

Менше спеціальних матеріалів, а такой менша необхідність у спеціальних навиках та вміннях, роблять газовий камін куди більш економічно привабливим рішенням, ніж звичайний двовʼяний камін.

І мова тут йде не лише про долари та гривні, а й про Ваш час – адже встановлення дровʼяного каміну займає не один день, а інколи й не один тиждень, в той час як встановлення газового каміну здійснюється впродовж одного дня.

Також, дана умова відчуватиметься куди гостріше, якщо у Вашому домі є маленькі діти або домашні тварини.
gas fireplace installation

Найголовніша причина – ефективність

Готові газові каміни виробляються з дотриманням найвищих стандартів енергоефективності.

Також, при виробництві газових камінів дотримуються найсуворіші стандарти стосовно розподілення тепла. В результаті цього більше енергії палива витрачається на обігрів приміщення, забезпечуючи у Вашій оселі тепло від самої підлоги, включаючи кімнати, під підлогою яких знаходиться підвал.

Неважливо, чи Ви будуєте нове житло, чи ремонтуєте старе, газовий камін може стати для Вас чудовою опцією.

© 2020 West Fireplace

Log in with your credentials

Forgot your details?