Каміни від майстрів своєї справи

Камінна топка ZOSIA ECO 12

Про товар:

Номінальна потужність (КВт): 12
Діапазон потужності (КВт): 5.5-14
Діаметр димоходу (мм): 200
Ефективність тепла ККД (%): 83
Температура димових газів (C): 277
Тип скла: Пряме
Відкривання дверей: Вліво
Матеріал: Чавун, Сталь
Ширина мм: 700
Висота мм: 848
Глибина мм: 480
Вид палива: Дерево
Максимальна довжина полін мм: 500
Сумісність зі стандартом BLMSCHV2: Так
Подача повітря в камеру згоряння: Так
Футерування камери згоряння: Ні
Зольник: Так
Декоративне скло типу Glass: Так
Вага (Кг): 194

ОПИС

 

ZOSIA ECO – це камінна топка з великою чавунною камерою згоряння. Завдяки герметичності вона ідеально підходить для будинків з рекуперацією. Крім того, її технічні параметри відповідають вимогам Ekoprojekt.

 

 

КАМІННА ТОПКА ZOSIA ECO 12

 

Корпус каміну виконаний з сірого чавуну класу 200, мінімальна товщина стінки 8 мм. Щільно розподілені радіатори, збільшують поверхню самого каміну, збільшується площа віддачі тепла. Допалювання часток палива відбувається завдяки дефлектору. Цей процес також підвищує ефективність горіння та гарантує краще використання енергії, крім того, мінімізує викид шкідливих речовин у атмосферу. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм, вхід каналу знаходиться у нижній частині топки. Управління подачею повітря здійснюється регуляторами, що знаходиться під дверцятами топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається через решітку, розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери. Вторинний потік несе відповідальність за спалювання газу та зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів СО в навколишнє середовище. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котра витримує температуру до 800 С. Декоративна скляна панель типу Glass дає каміну сучасний та елегантний вигляд, оптично збільшує фронт топки.

 

 

ПЕРЕВАГИ

 

Завдяки конструкції та подвійній системі вентиляції камери згоряння камін відповідає вимогам Ekoprojekt. Крім того, герметична камера згоряння робить топку ідеальною для будинків з рекуператорами. Контейнер для золи, який збирає залишки згорілого дерева, є рухомим, що полегшує видалення золи, а завдяки встановленій двосекційній решітці є зручним утримання топки в чистоті. Зниження сажевого осадження завдяки системі прозорого скла (керування потоком повітря).

5 років гарантії.

 

 

 

875,00 € / 25 375,00 грн.

Доставка

"Нова пошта" до пункту видачі 35 грн.Оплата при отриманні Безкоштовна доставка на суму замовлення більше 2000 грн

Оплата

Готівка, на картку.

Гарантія

Обмін, повернення товару впродовж 14 днів

Вас може зацікавити