Каміни від майстрів своєї справи

Камінна топка G&S B950-tunnel

Про товар:

Виробник GNS (Украина)

Модель: B950*520-16-tunnel

Наявність: На складі

З метою створити камінну топку нового покоління, нами були розроблені камінні топки серії B, які увібрали в себе наш багаторічний досвід та передові технології. Ці топки втілюють в собі новітні технології згоряння дров, систему чистого скла, безруштого горіння. Ми подбали, про те щоб паливо в камері догорало повністю, тим самим передаючи максимум тепла до вашої оселі. Топки серії B втілюють в себе не тільки передові інженерні рішення, такі як вірний розподіл потоків вхідного повітря в камеру, герметичність, а й не менш необхідний чинник – естетичне задоволення. Камера топки в базовій версії футерована композитним матеріалом нового покоління – «Ecobet».*

У топці передбачено зовнішнє підключення повітря для згорання, а система подачі повітря забезпечує максимальну чистоту скла при ефективному горінні.

 

Система подачі повітря збалансована наступним чином:

 

Система чистого скла 80%
Система первинного розпалювання 20%

Ця пропорція є наперед встановленою та забезпечує найкомфортніший баланс для розпалу та ефективного згорання.

Дверцята топки виготовлені з товстостінного профілю, забезпечуючи масивний вигляд і надійну жорсткість.

Завдяки безруштовій системі подачі повітря доглядати за каміном стало ще легше, адже не потрібно більше чистити зольник. Для чищення топки потрібно лише зібрати попіл із дна.

 

Способи підведення повітря:

 

Матеріал виконання: жаростійка сталь.

 

Футерування топочної камери: Ecobet

 

Паливо: дрова листяних порід (вологістю не вище 20%), дров’яні брикети, брикети з бурого вугілля

Скло: пряме, жаростійка склокераміка Schott Robax

Конфігурація: одна дверцята

 

 

*Ecobet – новітній композитний матеріал який піднімає планку на вищий рівень в сфері футируваня топочних камер. Фахівці компанії GnS тривалий час випробовували рецепти, створювали все новіші формули, але результат нас не задовольняв на всі сто відсотків. GnS перша вітчизняна торгова марка яка впроваджує в розробку топок власні конструкторські інновації, тому для нас важливо щоб кінцевий продукт був якісним, надавав користувачу простоту експлуатації та безвідмовну роботу. Ecobet – це кращий матеріал який не тільки продовжить терміни експлуатації камінної топки, але й збереже довше жар ніж шамотна цегла на 26% та на 36% відповідно від вермікуліту.

Матеріал має властивість до самоочищення при досягненні температури в камері вище 360 °C. Тому ви будете насолоджуватись грою полум`я на білосніжній поверхні футеровання як у новій топці.

54,800 грн

Доставка

"Нова пошта" до пункту видачі 35 грн.Оплата при отриманні Безкоштовна доставка на суму замовлення більше 2000 грн

Оплата

Готівка, на картку.

Гарантія

Обмін, повернення товару впродовж 14 днів

Вас може зацікавити